Applied Nutrition Creatine Monohydrate Flavoured 250 гр на супер цена Креатин Монохидрат

Applied Nutrition Creatine Monohydrate Flavoured 250 гр

  • Applied Nutrition
  • Марка: Applied Nutrition
  • Код: 9981
  • Продадени: 1
  • Наличност: Да

Налични опции

  • 32.46€

Безплатна доставка над 50 € за клиенти на дребно
Безплатна доставка над 100 € за клиенти на едро

Applied Nutrition Creatine Monohydrate Flavoured е хранителна добавка, която съдържа креатин монохидрат във прахообразна форма, често с добавена ароматизация. Креатинът е един от най-изследваните и широко използвани спортни добавки за подпомагане на енергийните нива и мускулните функции.


Свойства и характеристики на Applied Nutrition Creatine Monohydrate Flavoured 250 гр:

  • Увеличаване на мускулната енергия: Креатинът е известен със способността си да увеличава наличната енергия в мускулите, като се ускорява синтеза на ATP (аденозин трифосфат), което е ключово за предоставянето на енергия на клетъчно ниво.
  • Подпомагане на издръжливостта и преодоляване на умората: Креатинът може да помогне за увеличаване на издръжливостта по време на интензивни тренировки и да намали умората на мускулите.
  • Подпомагане на мускулния растеж: Редовният прием на креатин може да подпомогне мускулния растеж и възстановяването след тренировка, като насърчава повече изграждане на мускулна маса.
  • Бързо усвояване: Тази форма на креатин е лесно усвоима от организма.

Креатинът се образува от три различни аминокиселини: метионин, глицин и аргинин. Около 95% от креатина се намира във вашата скелетна мускулна система, а останалите 5% се намират в мозъка ви. Около 2% от запасите от креатин в тялото се преобразуват за употреба всеки ден чрез черния дроб, бъбреците и панкреаса. 


Начин на употреба:

Обикновено се приема една доза от креатиновия прах (приблизително 5 грама) ежедневно. Може да се разтваря във вода или друга течност и да се приема преди или след тренировка за оптимални резултати.


Съдържание на Applied Nutrition Creatine Monohydrate Flavoured : 250 грама

Порции в опаковка: 50

Препоръчителна ежедневна употреба:  1 лъжица (5 гр.)

Състав в 1 дневна доза (основни съставки): Креатин 4250 мг.


Зaбeлeжĸи:

  • Да не се превишава препоръчителната дневна доза.
  • Да не се приема от бременни и кърмещи жени.
  • Продуктът не е заместител на разнообразното хранене.
  • Продуктът не е лекарствено средство, а хранителна добавка.
  • Консултирайте се с вашия личен лекар преди прием.

Напиши ревю

Внимание: HTML не се допуска!
    Лошо           Добро
Анти бот защита
магнезий бисглицинат, суроватъчен протеин, ronnie coleman, омега 3 6 9, tribulus terrestris, myprotein, креатин монохидрат, казеин, хром пиколинат, хиалуронова киселина, глутатион, genius nutrition, шейкър за протеин, bcaa, whey protein